Склад архітектурно-містобудівної ради

СКЛАД

архітектурно-містобудівної ради при управлінні

містобудування та архітектури

Одеської обласної державної адміністрації 

 

 1.

Бєлєнко

Надія Вікторівна

Начальник управління з питань містобудування та архітектури Одеської облдержадміністрації, головний архітектор Одеської області – голова ради

 2.

Добрєва

Марія Михайлівна

Т. в. о. заступника начальника управління - начальник відділу регіонального розвитку та містобудівної політики управління з питань містобудування та архітектури – секретар ради

 

 

Члени ради:


 3.

Берман

Олег Олександрович

Директор КП “Центр містобудівного розвитку (за згодою)

 

 4.

Крижантовська

Оксана Анатоліївна

Старший викладач кафедри містобудування Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури (за згодою)

 5.

Вовк

Олександра Валентинівна

Директор ТОВ «Архітектурно-планувальної майстерні “Архспілка”, член Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

 6.

Воробйова

Олена Віталіївна

Заступник начальника управління - начальник відділу охорони об'єктів культурної спадщини управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації

 7.

Гайворонський

Станіслав Борисович

Заступник директора Департаменту - начальник відділу нагляду за діяльністю повноважених організацій з питань містобудування та архітектури Департаменту державної  архітектурно-будівельної інспекції  в Одеській   області (за згодою)

 8.

Гайдаржи

Володимир Ілліч

Директор філії ДП “Укрдержбудекспертиза” в Одеський області (за згодою)

 9.

Галак

Андрій Валентинович

Полковник служби цивільного захисту, начальник управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України в Одеській області (за згодою)

 10.

Герасименко

Тетяна Вікторівна

Начальник архітектурно - планувального відділу ТОВ“Цивільпроект”, член Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

 

 11.

Глазирин

Володимир Львович

 

Народний  архітектор  України, академік, кандидат архітектури, професор кафедри містобудування Одеської державної академії будівництва та архітектури, перший  заступник  голови  правління  ООНСАУ,  член  правління  Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

 12.

Зірчук

В’ячеслав Євгенович

Архітектор, член правління Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

 13.

Каплінський

Віктор Юрійович

Начальник відділу містобудування та архітектури Красносільської селищної ради , член Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

 14.

Колокольников

Володимир Іванович

Головний спеціаліст відділу генерального плану міста управління архітектури та містобудування Одеської міської ради, член Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

 15.

Крокос

Олександр Альфредович    

Директор ТОВ “Цивільпроект” (за згодою)

 16.

Медведєв

Сергій Михайлович

Директор інституту ПрАТ “Одесцивільпроект” (за згодою)

 

 17.

Мироненко

Василь Іванович

Заслужений  архітектор  України, голова правління Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України, головний  архітектор  ТОВ  «Архікон» (за згодою)

 18.

Новікова

Надія Олександрівна

Виконуючий обов’язки начальника Відділу містобудування та архітектури Лиманської районної державної адміністрації (за згодою)

 19.

Опрятова

Ірина Ігорівна

Головний архітектор ПП “Ретроград”, член Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

 20.

Оришака

Сергій Миколайович

Начальник управління архітектури та містобудування Южненської міської ради Одеської області, головний архітектор міста Южне (за згодою)

 21.

Осипов

Володимир Миколайович

Доктор економічних наук, професор, старший науковий співробітник відділу міжрегіонального економічного розвитку Українського Причорномор’я, інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України (за згодою)

 22.

Протопопов

Сергій Євгенович

Кандидат архітектури, начальник управління архітектури та містобудування Чорноморської міської ради Одеської області, головний архітектор міста Чорноморськ (за згодою)

 23.

Сапко

Ольга Юріївна

Доцент кафедри екологічного права та контролю, кандидат географічних наук  ОДЕКУ (за згодою)

 

 24.

Суровая

Олеся Сергіївна

Головний архітектор проектного Бюро «Базис» (за згодою)

 

 25.

Суханов

Володимир Геннадійович

Директор будівельно-технологічного інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури, заслужений будівельник України, доктор технічних наук, професор, науковий керівник НВЦ “Екострой” (за згодою)

 26.

Тучковенко

Юрій Степанович

Проректор з наукової роботи Одеського державного екологічного університету (за згодою)

 27.

Чижик                                   

Олег Анатолійович

Директор Державного регіонального проектно-вишукувального інституту “Укрпівдендіпроводгосп” (за згодою)

 

 28.

Шатохіна

Ірина Вадимівна

Начальник міжрайонного відділу екології, державної екологічної експертизи, земельних ресурсів, біоресурсів та заповідної справи управління екології при Департаменті екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації

 29.

Степанова

Лідія Вікторівна

Головне управління Держпродпоживслужби в Одеській області (за згодою)

 30.

Шинкаренко

Володимир Петрович

Головний архітектор ТОВ “Цивільпроект”, член правління

Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

 31.

Салієнко

Сергій Вадимович

Голова Одеської обласної Асоціації роботодавців підприємств землеустрою (за згодою)

 32.

Харлашин

Олександр Олександрович

Начальник відділу з питань природокористування Одеської обласної ради (за згодою)

 33.

Петренко

Ніна Олександрівна

Архітектор ТОВ «Містобудівельник» (за згодою)

 34.

Поліщук

Андрій Олегович

Економіст ТОВ «Містобудівельник»(за згодою)

 35.

Кравченко

Роман Володимирович

Начальник сектору містобудування та архітектури Новобілярської селищної ради, Лиманського району (за згодою)

 36.

Суровий

Григорій Вадимович

Директор проектного бюро «Базис» (за згодою)

 37.

Пєтков

Віталій Степанович

Начальник відділу захисту населення і територій управління цивільного захисту Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної державної адміністрації (за згодою)