04.05.2017

Склад архітектурно-містобудівної ради

СКЛАД

архітектурно-містобудівної ради

управління з питань містобудування та архітектури

Одеської обласної державної адміністрації

 

1.

Бєлєнко

Надія Вікторівна

Т.в.о. начальника управління з питань містобудування та архітектури Одеської облдержадміністрації, головний архітектор Одеської області – голова ради

2.

Попкова

Марина Олександрівна

Головний спеціаліст відділу регіонального розвитку та містобудівної політики управління з питань містобудування та архітектури Одеської облдержадміністрації – секретар ради

 

Члени ради:

3.

Берман

Олег Олександрович

Директор КП “Центр містобудівного розвитку (за згодою)

4.

Василенко

Олександр Борисович

Доктор архітектури, професор, завідувач кафедри основ архітектури та дизайну архітектурного середовища Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури (за згодою)

5.

Вишнякова

Наталя Олексіївна

Головний архітектор м.Теплодар (за згодою)

6.

Вовк

Олександра Валентинівна

Директор ТОВ «Архітектурно-планувальної майстерні “Архспілка”, член Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

7.

Воробйова

Олена Віталіївна

Заступник начальника управління - начальник відділу охорони об"єктів культурної спадщини управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації

8.

Гайворонський

Станіслав Борисович

Заступник директора Департаменту - начальник відділу нагляду за діяльністю повноважених організацій з питань містобудування та архітектури Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області (за згодою)

9.

Гайдаржи

Володимир Ілліч

Директор філії ДП “Укрдержбудекспертиза” в Одеський області (за згодою)

10.

Галак

Андрій Валентинович

Полковник служби цивільного захисту, начальник управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України в Одеській області (за згодою)

11.

Герасименко

Тетяна Вікторівна

Начальник архітектурно - планувального відділу ТОВ“Цивільпроект”, член Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

12.

Глазирин

Володимир Львович

Народний архітектор України, академік, кандидат архітектури, професор кафедри містобудування Одеської державної академії будівництва та архітектури, перший заступник голови правління ООНСАУ, член правління Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

13.

Голованов

Олександр Дмитрович

Заслужений архітектор України, начальник управління архітектури та містобудування Одеської міської ради - головний архітектор міста Одеси, член Українського та Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України член правління (за згодою)

14.

Зірчук

В’ячеслав Євгенович

Архітектор, член правління Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

15.

Каплінський

Віктор Юрійович

Завідуючий органу містобудування та архітектури Красносільської сільської ради , член Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

16.

Колокольников

Володимир Іванович

Головний спеціаліст відділу генерального плану міста управління архітектури та містобудування Одеської міської ради, член Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

17.

Крокос

Олександр Альфредович

Директор ТОВ “Цивільпроект” (за згодою)

18.

Медведєв

Сергій Михайлович

Директор інституту ПрАТ “Одесцивільпроект” (за згодою)

19.

Мещеряков

Володимир Миколайович

Кандидат архітектури, доцент, член Українського комітету ICOMS, лауреат Державної премії України в галузі архітектури 2010 року за відтворення Одеського кафедрального собору,

керівник творчої архітектурної майстерні «М-Студіо» (за згодою)

20.

Мироненко

Василь Іванович

Заслужений архітектор України, голова правління Одеської обласної організації Національної спілки а

ітекторів України, головний архітектор ТОВ «Архікон» (за згодою)

21.

Новікова

Надія Олександрівна

Начальник відділу містобудівного кадастру, інженерної геології та геодезії управління з питань містобудування та архітектури Одеської облдержадміністрації

22.

Опрятова

Ірина Ігорівна

Головний архітектор ПП “Ретроград”, член Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

23.

Оришака

Сергій Миколайович

Начальник управління архітектури та містобудування Южненської міської ради Одеської області, головний архітектор міста Южне (за згодою)

24.

Осипов

Володимир Миколайович

Доктор економічних наук, професор, старший науковий співробітник відділу міжрегіонального економічного розвитку Українського Причорномор’я, інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України (за згодою)

25.

Протопопов

Сергій Євгенович

Кандидат архітектури, начальник управління архітектури та містобудування Чорноморської міської ради Одеської області, головний архітектор міста Чорноморськ (за згодою)

26.

Савицька

Ольга Степанівна

Кандидат архітектури, доцент, завідуюча кафедрою містобудування Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури (за згодою)

27.

Сапко Ольга Юріївна

Доцент кафедри екологічного права та контролю, кандидат географічних наук ОДЕКУ (за згодою)

28.

Суханов

Володимир Геннадійович

Директор будівельно-технологічного інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури, заслужений будівельник України, доктор технічних наук, професор, науковий керівник НВЦ “Екострой” (за згодою)

29.

Тучковенко

Юрій Степанович

Проректор з наукової роботи Одеського державного екологічного університету (за згодою)

30.

Уреньов

Валерій Павлович

Заслужений архітектор України, доктор архітектури, професор, директор Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури (за згодою)

31.

Харлашин

Олександр Олександрович

Начальник відділу з питань природокористування Одеської обласної ради

32.

Чепелев

Миколай Володимирович

Архітектор, фахівець з містобудування та об"ємно-планувального проектування, член Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

33.

Чижик

Олег Анатолійович

Директор Державного регіонального проектно-вишукувального інституту “Укрпівдендіпроводгосп” (за згодою)

34.

Шатохіна

Ірина Вадимівна

Начальник міжрайонного відділу екології, державної екологічної експертизи, земельних ресурсів, біоресурсів та заповідної справи управління екології при Департаменті екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації

35.

Швалова

Олена Василівна

В.о. начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області (за згодою)

36.

Шостацький

Сергій Васильович

Заступник директора Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області (за згодою)

37.

Шинкаренко

Володимир Петрович

Головний архітектор ТОВ “Цивільпроект”, член правління Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

38.

Яковлєв Ігор Вікторович

Начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області (за згодою)