Регіональна комплексна програма

У К Р А Ї Н А

О Д Е С Ь К А    О Б Л А С Н А    Р А Д А 

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження регіональної комплексної програми з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Одеської області на 2012 – 2016 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України «Про Генеральну схему планування території України», статті 11 Закону України «Про основи містобудування», Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 559 "Про містобудівний кадастр", з метою вжиття заходів із забезпечення територій області містобудівною документацією та реалізації організаційно-технічних і фінансових заходів щодо утворення та ведення на регіональному рівні містобудівного кадастру обласна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити регіональну комплексну програму з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Одеської області на 2012 – 2016 роки (далі Програма), що додається.

2. Доручити обласній державній адміністрації щороку передбачати кошти в обласному бюджеті Одеської області на реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

3. Рекомендувати районним радам, районним державним адміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення здійснити організаційні заходи з утворення (формування) та ведення містобудівного кадастру.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення обласної ради від 9 листопада 2012 року № 620-VI «Про затвердження регіональної Програми з утворення містобудівного кадастру Одеської області на 2012-2016 роки».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань будівництва, регіонального розвитку, збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини, архітектури та містобудування та з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою.

Голова обласної ради

                                                                                                                                                                     М.В.Пундик


26 грудня 2012 року

№ 679-VI

 


Додатки


Регіональна комплексна програма з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Одеської області на 2012 - 2016 роки


Напрями діяльності та заходи регіональної комплексної програми з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Одеської області на 2012-2016 роки


Рішення Одеської обласної ради № 184-VII від 17.06.2016 Про внесення змін до рішення обласної ради від 26 грудня 2012 року № 679-VI «Про затвердження регіональної комплексної програми з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Одеської області на 2012-2018 роки»

Законодавча база
    Форми подавання інформаційних запитів
      Статті з інноваційної тематики:
        Статистика: