Рекомендований порядок денний засідання архітектурно-містобудівної ради 11.10.2019 об 14:00 годині, пр-т Шевченка, 4, каб. 531

1.Детальний план території для розміщення електростанції з

використанням енергії вітру у кількості 16 вітрогенеруючих установок загальною потужністю біля 80 мВт розташованих за адресою: Одеська область Овідіопольський район Овідіопольська селищна рада (за межами населеного пункту)

Замовник: Овідіопольська районна державна адміністрація

Генпроектувальник: ПП "Бюро проектування та експертизи"

 

2.Детальний план території для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів енергетичної інфраструктури - генеруючої сонячної електростанції на території смт Іванівка Іванівського району Одеської області.

Замовник: Іванівська селищна рада

Генпроектувальник: ПП " Бюро проектування та експертизи"

 

3.Генеральний план та план зонування території села Домниця Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області.

Замовник: Куяльницька сільська рада.

Генпроектувальник: ТОВ «Архізем».

 

4. Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій та кладовища у межах міста Біляївка Біляївського району Одеської області.

Замовник: Біляївська міська рада.

Генпроектувальник: ТОВ «Архізем».

 

5. Детальний план території площею 0,1772 га для розміщення православної церкви на території Міняйлівської сільської ради (в межах населеного пункту) за адресою: Одеська область Саратський район

с. Міняйлівка, вул. Шкільна, 3а.

Замовник: Міняйлівська сільська рада Саратського району.

Генпроектувальник: ПП НПКФ "АБАТА".