07.05.2020

На Геопорталі містобудівного кадастру Одеської області опубліковано Схему планування території Березівського району у ВЕКТОРНОМУ форматі!

Співробітниками відділу містобудівного кадастру, інженерної геології та геодезії управління з питань містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації наразі проводиться активна робота з конвертації наборів просторових об’єктів (даних) Схем планування територій районів та генеральних планів населених пунктів Одеської області до сформованої бази даних геоінформаційної системи містобудівного кадастру для наступного оприлюднення відповідної документації на Геопорталі містобудівного кадастру Одеської області у векторному форматі.

Станом на 05 травня 2020 року на Геопорталі опубліковано проектний план Схеми планування території Березівського району. На сьогоднішній день Схема опублікована в тестовому режимі та знаходиться в стадії доопрацювання.

        Станом на теперішній час, працівниками Відділу обробляється та готується до опублікування Схема планування території Ананьївського району та проектний план генерального плану с. Благодатне, Роздільнянського району Одеської області.

В наступному на порталі будуть оприлюднені у векторному форматі Схеми планування територій решти районів та поступово будуть опубліковуватись генеральні плани населених пунктів Одеської області.