17.12.2020

Святкування 90-річного ювілею Одеської державної академії будівництва та архітектури

16 грудня в Одеському національному театрі опери та балету відсвяткували 90-річний ювілей одного з кращих будівельних ВУЗів України, лідера у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців будівельної галузі Одеської державної академії будівництва та архітектури.

На всіх етапах свого розвитку академія (https://odaba.edu.ua/) без перебільшення, завжди займала передові позиції у підготовці спеціалістів для будівельної галузі, у науково-дослідній роботі, у взаємодії з виробництвом, міжнародній освітній і науково-технічній кооперації.

З вітальним словом виступив Сергій Гриневецький. Привітав колектив академії з ювілеєм та вручив  державні відзнаки та почесні грамоти.

Також в урочистому заході, взяли участь голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, а також голова обласної ради Григорій Діденко, секретар Одеської міської ради Ігор Коваль, очільник Ради ректорів регіону Сергій Степаненко, Президент Академії будівництва України Іван Назаренко та начальник управління з питань містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації, головний архітектор Одеської області Надія Бєлєнко.

Урочистості завершилися концертною програмою за участі оркестру та солістів опери та балету Одеського національного театру опери та балету.

Зазначимо, що захід відбувався із додержанням усіх карантинних норм.