17.02.2021

Участь у нараді 16 лютого 2021 року

          Під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олега Муратова 16 лютого 2021 року відбулася нарада щодо відновлення будівництва дороги в обхід с. Сухий лиман. У нараді взяли участь представники Служби автомобільних доріг в Одеській області та голови Таїровської та Авангардівської ОТГ, начальник управління з питань містобудування та архітектури Одеської ОДА, головний архітектор області Надія Бєлєнко та ін.

 

 

          На засіданні обговорили першочергові завдання, які потрібні для пришвидшення робіт з будівництва.

          Будівельно-монтажні роботи на об’єкті будівництва обходу с.Сухий Лиман були розпочаті ще у 2007 році, але у 2020 році за відсутності належного фінансування роботи зупинили.

          Для реалізації проєкту першочерго необхідно вирішити питання відчуження земельних ділянок у державну власність та виконати коригування робочого проєкту, який був розроблений ще у 2007 році.

          Зазначена автомобільна дорога з’єднає автомобільні дороги державного значення М-28 Одеса – Южний (обхід м. Одеси) та М-27 Одеса – Чорноморськ. У місці пересічення (км 12+350) заплановано будівництво транспортної розв’язки.

          Важливість будівництва автомобільної дороги «Обхід с.Сухий Лиман» обумовлена в першу чергу тим, що на теперішній час існуюча автомобільна дорога Т-16-09 /Н-33/ Сухий Лиман /М-27/ проходить по великому населеному пункту с. Сухий Лиман в зоні громадської та житлової забудови. З кожним роком інтенсивність транспортного руху збільшується – це призводить до аварійних ситуацій, адже існуюча дорога не відповідає затребуваним параметрам та має пересічення з залізницею у двох місцях.