20.05.2021

Засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні з питань містобудування та архітектури обласної державної адміністрації

19 травня 2021 відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні з питань містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, на якому були розглянуті наступні проєкти містобудівної документації :
1. Детальний план території с. Йосипівка Овідіопольського (Одеського) району Одеської області в межах земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, що розташована за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Йосипівка, вул. Софіївська,83.
2. Генеральний план та план зонування території с. Полішпакове Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області.
3. Генеральний план та план зонування території с. Козакове Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області.
За результатами розгляду вищезазначені проєкти містобудівної документації були рекомендовані до подальшого затвердження з урахуванням рекомендацій членів архітектурно-містобудівної ради.